Stratégie

Spolupráca s výrobcami nábytku

pre viac info o spoluprácii kliknite:

Poskytujeme pomocnú ruku výrobcom nábytku, aby mohli rozšíriť svoj dosah a zvýšiť predaje. Pomocou našich služieb ako sú konzultácie, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), platba za kliknutie (PPC), a profesionálny copywriting, pracujeme bok po boku s výrobcami, aby sme zvýšili ich online silu. Chápeme výzvy a príležitosti vo výrobnom sektore nábytku a prispôsobujeme naše stratégie tak, aby najlepšie vyhovovali vašim individuálnym potrebám. Navyše, naša správa portálu www.zariadujemedomov.sk otvára ďalšie kanály, cez ktoré môžete efektívne prezentovať a predávať vaše výrobky. S nami máte partnera, ktorý je zaviazaný k vašemu rastu a úspechu.

Blogové články a prípadové štúdie

Ponúkame cenné informácie a skutočné príklady. Naše blogové príspevky sa zameriavajú na najnovšie trendy, tipy a stratégie v digitálnom marketingu, umožňujúc vám zostať na čele inovácií a využiť najnovšie techniky pre váš biznis. Prípadové štúdie zobrazujú reálne výsledky, ktoré sme dosiahli pre našich klientov, poskytujúc vám jasnú predstavu o tom, ako môžu naše služby prispieť k rastu a úspechu vášho podnikania. Tieto zdroje slúžia nielen na vzdelávanie, ale aj na inšpiráciu, pomáhajú vám pochopiť, ako aplikovať účinné marketingové stratégie vo vašom vlastnom kontexte.

reklamná kampaň na vstavané skrine s grafom

Spravili sme úkážkový model platenej google reklamy pre interiérové štúdio v Dubnici nad Váhom. Snažili sme sa spraviť kampaň čo najjednoduchšie a najprehľadnejšie, aby sme to mohli prezentovať ľuďom, ktorý sa online marketingu nevenujú

Máte po montáži nábytku kopec fotiek, ale nedajú sa použiť pretože sú na nich nedostatky. Existujú nástroje, ktoré vymažú nedostatky a fotka bude použiteľná do vášho portfólia.

Návrat hore